Про ХПНВК "Центр розвитку дитини "ІНТЕЛЕКТ"

Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Центр розвитку дитини "ІНТЕЛЕКТ" Харківської області розпочав свою діяльність у 2003 році.

Дошкільну освіту діти отримують починаючи з 3-х років. Заняття проводяться в ігровій формі у зручний для батьків час. Педагоги-професіонали навчають дітей за сучасними методиками. Основні програми - програми Міністерства освіти і науки України.

Досягнення

Учні 1-4-х класів ХПНВК "Інтелект" перемагають у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах: "Кенгуру"- математика, "Колосок"- природознавство, "Бобер"- інформатика, "Гринвич"- англійська мова та ін.

У 2009 році на міській олімпіаді "Путівка в науку", яка проводиться для випускників початкової школи, два учні ХПНВК "Інтелект" стали переможцями. Це Кац Михайло (І місце, математика) і Наугольний Влад (ІІ місце, природознавчий цикл).

У 2010 році ХПНВК "Інтелект" і весь Ленінський район міста Харкова на цій же олімпіаді гідно представив учень 4-А класу Андрій Бєлінський, який посів ІІ місце у номінації "Математика".

2013 рік: учень 4-А класу Голубєв Іван стає переможцем міської олімпіади (математика).

2014 рік: Василевська Єлизавета, Сиваченко Михайло, Чех Аніта, учні 4-А класу, стали переможцями математичної олімпіади у Харківському ФМЛ№27 .

Подальше навчання

Випускники- 4-класники навчаються в елітних школах міста Харкова (ФМЛ №27, гімназія №6, гімназія №45, гімназія №152, ХСШ №3 та ін.). Вступили до Харківського ФМЛ №27: 2008 рік - 3 учня, 2010 рік - 2 учня, 2012 рік - 1 учень, 2013 рік - 5 учнів, 2014 рік - 4 учнів, 2015 рік - 3 учня.

Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Центр розвитку дитини "Інтелект" Харківської області пишається блискучими досягненнями своїх учнів!