ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати на офіційному сайті Харківського приватного навчально-виховного комплексу "Центр розвитку дитини "Інтелект" Харківської області (ХПНВК "Інтелект")!

Харківський приватний навчально-виховний комплекс "Центр розвитку дитини "Інтелект" Харківської області - це загальноосвітній навчальний заклад, який на даний час поєднує у собі:

• шкільний підрозділ, що включає в себе школу І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов;
  • дошкільний підрозділ, що включає в себе дошкільні групи короткочасного перебування (для дітей від 1-го до 6-ти років), які працюють за Комплексною програмою розвитку дитини "Росток" і Державною програмою "Я у Світі". Значна увага приділяється естетичному вихованню.

Заклад працює з 2003 року.

Мова навчання - українська.

Електронні версії підручників для 1-8 класів на 2022-2023 н. р.

/Files/images/golovna/0001432798595_gerb_mon.jpg

/Files/images/golovna/000Logo_DNO.jpg