План святкування 65-річчя Перемоги

До Дня Великої Перемоги

/Files/images/герг.jpg

Фрагменти з фотовиставки

/Files/images/баба.jpg/Files/images/семя.jpg/Files/images/ветерани.jpg/Files/images/дед.jpg/Files/images/ветеран.jpg

Екскурсії по місцях бойової слави

/Files/images/слави.jpg

/Files/images/мемориал к2.jpg

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Під таким девізом проходить підготовка до святкування 65-ї річниці Перемоги над фашизмом серед учнів Харківського приватного НВК «Центр розвитку дитини «Інтелект» Харківської області.Серед заходів, що проводяться у зв’язку з цією датою - екскурсія по пам’ятних місцях Харкова – учасника бойових дій.

Цікаво було відвідати меморіальний комплекс, присвячений визволенню рідного міста від фашистів .Не менш захоплено знайомилися учні з вулицею, розташованою в Ленінському районі, яка носить ім’я маршала Родіона Яковича Малиновського. Саме під його командуванням війська південного фронту визволяли рідний Харків від фашистських загарбників.Цікавою була екскурсія на висоту маршала Конєва.

/Files/images/мемориал к4.jpg/Files/images/мемориал к3.jpg/Files/images/мемориал к1.jpg

Меморіал Слави, Пам'яті та Скорботи - місце поховання бійців, які в січні 1943 року полягли в боях за наше місто. Вони були людьми різних місць колишнього СРСР. Та всіх об'єднувало бажання розгромити ворога і звільнити сВою Вітчизну.

/Files/images/pobediteli_3.jpg